7 / 24 Teknik Destek Hizmeti

BETON DELME, KIRMA VE

KESME SİSTEMLERİ

Telefon / Faks

0 312 394 04 18

0 312 394 04 19

KURUMSAL

TEK KAROT Beton Delme Kesme SİSTEMLERİ

Firmamız TEK KAROT Beton Delme Kesme Sistemleri 1993yılında Ankara’da kurulmuş olup, kurulduğu ilk günden bu güne dek ilk olarak iş hayatında güven, iş disiplini ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olup, o günden günümüze kadar ilkesinden sapmamış ve ilk günkü hassasiyetini bozmadan yoluna devam etmiştir. Firmamız başta Ankara olmak üzere şehir içi, şehir dışı ve yurt içi, yurt dışı olmak üzere Dünya’nın her yerinde hizmet vermektedir.

Firmamız, günümüz koşullarına uygun en son teknolojiyi makine parkuru, uzman ekibi, yılların katmış olduğu deneyim ve tecrübeleri ile siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin gururunu yaşamaktadır.

Tek Karot yapmış olduğu işlerde gösterdiği hassasiyeti, personelinin sağlığı, sağlık güvencesi ve iş güvenliği konusunda da aşırı hassasiyet göstermektedir. Firmamız da çalışan tüm personelin sosyal güvenceleri olup, rutin sağlık kontrolleri yapılmakta, ayrıca çalışma sahalarında iş güvenliği ekiplerimiz tarafından iş güvenliğine uygun çalışıp çalışmadıkları ve çalıştıkları yerin kendilerini fiziken bir zarara uğratacak bir durum olup olmadığının keşfinin yapılması, olumsuz bir durumda gereğini yapmak ile görevlidirler.